Personeel

Skoolhoof:

Personeel

Mnr Dawie Mathee

Adjunkhoofde:

Personeel

Mnr Christo Reynecke

 

Personeel

Mnr Ian Pretorius

Departementshoofde:

Personeel Me Petro d Jongh v Arkel
(graad 12 -leerders)

 

Personeel

Me Zelda du Toit
(graad 11-leerders)

 

Personeel

Me Alicia Pieters
(graad 10-leerders)

 

Personeel

Mnr Gerhard Botha
(graad 9-leerders)

 

Personeel

Me Madelein Odendaal
(graad 8-leerders)

Graadvoogde:

Personeel

Me Annatjie Erasmus
(graad 12-leerders)

 

Personeel

Me Hannelie Schulenburg
(graad 11-leerders)

 

Personeel

Me Deirdre du Preez
(graad 10-leerders)

 

Personeel

Me Rene Louw
(graad 9-leerders)

 

Personeel

Me Mariaan le Roux
(graad 8-leerders)

Sporthoof:

Sportbeampte:

Personeel

Me Caren Janse van Rensburg

Kultuurhoof:

Personeel

Me Susan Coetzer

Akademiese personeel:

Personeel

Me Amoré Beer
(Gr 8B)

 
 

Personeel

Me Louisa Breytenbach
(Gr 11A)

 
 

Personeel

Me Penny Champion
(Gr 12H)

 
 

Personeel

Me Alta Coetzer
(Gr 12B)

 
 

Personeel

Me Jessica Comerma
(Gr 11H)

 
 

Personeel

Me Martinette Esterhuizen
(Gr 12F)

 
 

Personeel

Me Elanie Fourie
(Gr 8C)

 
 

Personeel

Me Ester Herbst
(Gr 10A)

 
 

Personeel

Me Ans Henning

 
 

Personeel

Mnr Tom Holtzhausen
(Gr 11E)

 
 

Personeel

Me Marissa Jacobs
(Gr 9H)

 
 

Personeel

Mnr Roan Janse van Rensburg
(Gr 10B)

 
 

Personeel

Me Riana Jordaan
(Gr 9B)

 
 

Personeel

Mnr Rinus le Roux
(Gr 12G)

 
 

Personeel

Me Irma Lombaard
(Gr 9G)

 
 

Personeel

Me Jeanett Jacobs
(Gr 12D)

 
 

Personeel

Me Hilda Meyer
(Gr 8D)

 
 

Personeel

Mnr Hendrik Odendaal

 
 

Personeel

Me Elmarie Peters
(Gr 11C)

 
 

Personeel

Me Susan Pohl
(Gr 12C)

 
 

Personeel

Me Marié Roode
(Gr 12A)

 
 

Personeel

Me Retha Rootman
(Gr 11D)

 
 

Personeel

Mnr Attie Roux
(Gr 10E)

 
 

Personeel

Me Annette Schroeder
(Gr 9F)

 
 

Personeel

Me Suzan Steenkamp
(Gr 11B)

 
 

Personeel

Me Alisha Strydom
(Gr 9C)

 
 

Personeel

Mnr Dirkie Treurnich
(Gr 11G)

 
 

Personeel

Me Christél van der Westhuizen
(Gr 12E)

Personeel

Me Elmien van Heerden
(Gr 11F)

Personeel

Mnr Andries Vellema
(Gr 8A)

Personeel

Me Deserisé Viljoen
(Gr 8E)

Personeel

Me Jacorien Wessels
(Gr 8G)

Personeel

Me Liezl Wolfaardt
(Gr 10G)

Personeel

Me Dalena Zandbergh

Personeel

Me Lizaan Zandbergh
(Gr 10E)

Personeel

Me Karolien Coetzee
(Gr 8F)

Personeel

Me Alezandra Kruger
(Gr 10F)

Personeel

Me Anneli van der Westhuizen
(Gr 10C)

Personeel

Me LeeAnne Janse van Rensburg
(Gr 9A)

Personeel

Me Deborah van Zyl
(Gr 9E)

Personeel

Mnr Pieter van Zyl
(Inligtingstegnologie)

Personeel

Me Megan van Schanke
(Gr 8A)

Matrone van Aanhouwen Seunskoshuis:

Personeel

Me Antoinette Wesstraat

Matrone van Justitia Meisieskoshuis:

Personeel

Me Ansie Erasmus

Terreinbestuurder:

Personeel

Mnr Gerhard van Heerden

Voedselbestuurder:

Personeel

Me Noelien Terblanché

Bemarking:

Personeel

Me Rialene Burger

Sekretaresses:

Personeel

Me Karen Coetzee
(akademiese tikster)

 

Personeel

Me Hannelie de Wet
(boekhouer)

 

Personeel

Me Adri Labuschagne
(skoolhoof se sekretaresse)

Personeel

Me Linda Lombard
(finansies)

Personeel

Me Debbie Steyn
(administrasie)

Personeel

Me Annalien van Schanke
(leerder-administrasie)

Onderwyserswaarderingsdag

Gedurende dié jaar se Onderwyserswaarderingsdag moes die onnies volgens die eerste letters van hul name aantrek. Van die Joker tot Cruella Deville het hul verskyning gemaak.