Kontak Ons

Telefoonnommer

+27 18 632 6202/3

Faksnommer

+27 18 632 6204

Fisiese adres

Scholtzstraat 1
Lichtenburg
2740

GPS-koördinate

-26.141934, 26.156541

Posadres

Privaat sak X12042
Lichtenburg
2740

E-posadresse

Skoolhoof:
Mnr Dawie Mathee
skoolhoof@nwisp.co.za

Sekretaresse van skoolhoof:
Me Adri Labuschagne
adri@nwisp.co.za

Adjunkhoof:
Mnr Ian Pretorius
pretoriusc@nwisp.co.za

Akademieshoof:
Me Madelein Odendaal
madeleinod@nwisp.co.za

Direkteur Sport & Bemarking:
Mnr Michael Bondisio
sport@nwisp.co.za

Sportbeampte:
Me Caren Janse van Rensburg
sb@nwisp.co.za

Bemarking:
Me Marize de Bruin
bemarking@nwisp.co.za

E-posadresse

Me Zelda du Toit
Graad 12-leerders
zelda@nwisp.co.za

Me Alicia Pieters
Graad 11-leerders
pieters.alicia@gmail.com

Me Petro de Jongh van Arkel
Graad 10-leerders
pedrodjv @nwisp.co.za

Mnr Gerhard Botha
Graad 9-leerders
gerhardb@nwisp.co.za

Mnr Hendrik Odendaal
Graad 8-leerders
hendriko@nwisp.co.za

 

Jou Naam word benodig.
jou Epos word benodig.
'n Boodskap word benodig'.
Besig om te stuur, wag asseblief... Boodskap gestuur, dankie. Daar was 'n probleem met die Kontak Form', probeer weer asseblief.